MATSALSSKÅP, Gunnar Myrstrand, Källemo. 1960-tal.

219840. MATSALSSKÅP, Gunnar Myrstrand, Källemo. 1960-tal.

Ekstomme, 2 skåpluckor med bakomliggande lådor samt hyllor, 2 lådor i framkant. Löstagbart underrede. Bredd 115, djup 43, höjd 156 cm.

Slitage, stöt/fanerskador märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 288