Ekstomme, 2 skåpluckor med bakomliggande lådor samt hyllor, 2 lådor i framkant. Löstagbart underrede. Bredd 115, djup 43, höjd 156 cm.
Slitage, stöt/fanerskador märken.
Nyckel/nycklar finns.