PABLO PICASSO. LITOGRAFI, 'Colombe volant'.

2197363. PABLO PICASSO. LITOGRAFI, 'Colombe volant'.

Färglitografi, signerad i trycket. ca 65 x 50 cm. (70 x 82 cm.)

Ej examinerad ur ram. Något gulnat blad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 810