HANS J WEGNER. ”Getama” - Två GE290 fåtöljer.

2195524. HANS J WEGNER. ”Getama” - Två GE290 fåtöljer.

Material: ekträ, textil platt tyg

Mått: H: 70 cm, B: 75 cm, D: 87 cm

(Bland auktioner 2195601 &
Det finns fler möbler i denna serie 2195647.)

Bra åldersanpassat arbetsförhållande. Ibland fläckar, sömskador, repor och skrubbsår.

Hans J Wegner (1914–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

(Bland auktioner 2195601 &

Hans J Wegner (1914–2007)

Antal besök: 1 503