CARL ELDH. Skulptur, "Abandonee", brons. signerad.

219525. CARL ELDH. Skulptur, "Abandonee", brons. signerad.

Signerad C. J. Eldh. Gjutarstämpel Herman Bergman Fud. Längd 20, höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Carl Eldh (1873–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Carl Eldh (1873–1954)

Antal besök: 1 342