GOLVLAMPA, 1940/50-tal.

GOLVLAMPA, 1940/50-tal.
219307. GOLVLAMPA, 1940/50-tal.

Tvåarmad, trä samt mässing. Höjd ca 145 cm.

Bruks/ålderslitage, ej funktinstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 597