STRIDSHORN, Japan, i form av snäcka, 1800-talets slut.

2191257. STRIDSHORN, Japan, i form av snäcka, 1800-talets slut.

Längd ca 32 cm

PROVENIENS: Ediinska vapensamlingen Markaryd.

Lagning.

Tema

Vårens vapenauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 32 cm

Lagning.

Tema

Vårens vapenauktion

Antal besök: 935