SKÅL, silver, Spanien, 1900-tal. Vikt 334 gram.

218647. SKÅL, silver, Spanien, 1900-tal. Vikt 334 gram.

Hamrad yta, Silvermynt i botten, Stämplad på ena handtaget.

Diameter 25 cm, höjd 4,4 cm.

Bruksslitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 25 cm, höjd 4,4 cm.

Bruksslitage, gravyr.

Antal besök: 787