1ERA FICKUR. 1900-TALETS MITT.

2180374. 1ERA FICKUR. 1900-TALETS MITT.

Silvermetallfodral, urtavla sett i vitt porslin med romerska siffror och andra klockan sex.

Det behöver en översyn. Skador i sfären.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 430