LENNART ROSENSOHN. Dvärgen och skökan, etsning, signerad Rosensohn.

217964. LENNART ROSENSOHN. Dvärgen och skökan, etsning, signerad Rosensohn.

15/50, bildstorlek 49 x 66 cm.

Glas saknas samt ostabil ram.

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas saknas samt ostabil ram.

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Antal besök: 892