JOHANN ELIAS RIDINGER. Kopparstick, Jaktmotiv. 1800-tal.

217890. JOHANN ELIAS RIDINGER. Kopparstick, Jaktmotiv. 1800-tal.

Mått 36 x 44 cm.

Gulnat papper, skador på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 36 x 44 cm.

Gulnat papper, skador på ram.

Antal besök: 1 898