LJUSSTAKAR, 1 par, 925 sterling silver, 1900-tal.

217812. LJUSSTAKAR, 1 par, 925 sterling silver, 1900-tal.

Fylld fot.

Höjd 24 cm.

Bruksslitage, enstaka fläckar, smärre buckla på ena ljushållaren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fylld fot.

Höjd 24 cm.

Antal besök: 1 451