SVÄRD, märkt För Smålands Husarer 1888.

217530. SVÄRD, märkt För Smålands Husarer 1888.

Längd 98 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 98 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 806