PETER MANDL (FÖDD 1947). "Pasithea", skulptur, brons, signerad.

2175063. PETER MANDL (FÖDD 1947). "Pasithea", skulptur, brons, signerad.

Patinerad brons. Gjuten signatur samt signerad Mandl, numrerad 2/8. Höjd 79 cm inkl svart stensockel.

Smärre bruksslitage, repor.

Tema

Peter Mandl

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage, repor.

Tema

Peter Mandl

Antal besök: 486