PETER MANDL (FÖDD 1947). "Winter Queen", skulptur, brons, signerad.

2174774. PETER MANDL (FÖDD 1947). "Winter Queen", skulptur, brons, signerad.

Grönpatinerad brons. Gjuten signatur samt signerad Mandl, numrerad 5/8. Höjd 54 cm inkl grön stensockel.

Tema

Peter Mandl

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Peter Mandl

Antal besök: 858