BORDSLAMPOR, 3 st, Fagerhult. 1900-talets andra hälft.

217065. BORDSLAMPOR, 3 st, Fagerhult. 1900-talets andra hälft.

Mässing. Ställbar ljusarm i sidled. Höjd ink skärm 58 cm.

Bruksslitage, märken, flera svarta plastknoppar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 678