SIFON, 1950/60-tal.

SIFON, 1950/60-tal.
217005. SIFON, 1950/60-tal.

Klädd i metallnät. Komplett med tillbehör. Höjd 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
217005. SIFON, 1950/60-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 115