SOFFA, 1960/70-tal.

SOFFA, 1960/70-tal.
216954. SOFFA, 1960/70-tal.

Senare klädsel. Längd ca 210 cm.

Bruksslitage, mindre märken, ställvis blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!
216954. SOFFA, 1960/70-tal.

Antal besök: 810