STOP, porslin, "Tomtar", Rörstrand. 1800-talets slut.

216799. STOP, porslin, "Tomtar", Rörstrand. 1800-talets slut.

Tomtar samt fornnordisk dekor. Lock i nysilver. Höjd 18 cm. Volym 1/2 liter.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 2 937