HEMMABIOSYSTEM, 8 delar, LG, 2000-tal.

2166153. HEMMABIOSYSTEM, 8 delar, LG, 2000-tal.

Bluray LHB645.
6 högtalare bl.a SH93TA-W och SH93TA-C.
Fjärrkontroll medföljer.

Bruksslitage, ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bluray LHB645.
Fjärrkontroll medföljer.

Antal besök: 1 101