Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Crafoord Auktioner Stockholm
Konst
Skulptur
SVEND RITTER. Skulptur, brons, brutalistisk, signerad RITTER.
2166090. SVEND RITTER. Skulptur, brons, brutalistisk, signerad RITTER.
Höjd: 23,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd: 23,5 cm.
Slitage.
Crafoord Auktioner Stockholm
499