GLASSERVIS, 20 delar, "Elisabeth / Festival", Ingeborg Lundin, Orrefors, 1900-tal.

216524. GLASSERVIS, 20 delar, "Elisabeth / Festival", Ingeborg Lundin, Orrefors, 1900-tal.

Slipad dekor.

9 st vinglas, höjd 15 cm.
9 st starkvinglas, höjd 12,7 cm.
2 st, champagneglas, höjd 21,3 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slipad dekor.

9 st vinglas, höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 454