LAVOAR.

LAVOAR.
2164286. LAVOAR.

Höjd ca 95 cm.
Bredd ca 65 cm.
Djup ca 45 cm.

Bruksslitage, samt repor och torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
2164286. LAVOAR.

Höjd ca 95 cm.
Bredd ca 65 cm.
Djup ca 45 cm.

Antal besök: 360