BRANDHJÄLMAR, 2 st, 1900-tal.

BRANDHJÄLMAR, 2 st, 1900-tal.
2162157. BRANDHJÄLMAR, 2 st, 1900-tal.

Med skinnfoder samt hakrem.
Innerlängd 20 cm. Bredd ca 17 cm.

Slitage. Ristat klotter förekommer.
Ena innefoder löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med skinnfoder samt hakrem.

Ena innefoder löst.

Antal besök: 429