SOFFBORD, "Frisco" Folke Ohlsson, Tingströms, 1950/60-tal.

215961. SOFFBORD, "Frisco" Folke Ohlsson, Tingströms, 1950/60-tal.

Fanerad i jakaranda, uppsvängd sarg. Längd ca 122, bredd 81, höjd 56 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 5 983