SERVISDELAR, flintgods, "Polar" Berit Ternell, Gefle, 1950/60-tal.

215873. SERVISDELAR, flintgods, "Polar" Berit Ternell, Gefle, 1950/60-tal.

13 st flatatallrikar, diameter 24 cm. 6 st djupa tallrikar 21 cm.

Slitage. Nagg på 3 st. flata och 1 st djup tallrik.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 026