CARL LARSSON. Efter, litografiskt tryck, "Tittut", utgiven av Idun, Stockholm, 1900-talets första hälft.

215825. CARL LARSSON. Efter, litografiskt tryck, "Tittut", utgiven av Idun, Stockholm, 1900-talets första hälft.

Mått 38 x 55 cm.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 38 x 55 cm.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 1 248