KARAFF, silver och glas Spanien, 1900-tal.

2157044. KARAFF, silver och glas Spanien, 1900-tal.

Höjd ca. 37 cm.

Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 37 cm.

Repor. Märken.

Antal besök: 832