MODELLPLAN, 13 st, byggsatser. 1900-talets slut.

215637. MODELLPLAN, 13 st, byggsatser. 1900-talets slut.

Modeller av stridsplan från 2:a världskriget. Vingbredd 14 - 46 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 060