BORDSLAMPA, mässing, Örsjö Industri AB, 1900-talets andra hälft.

215305. BORDSLAMPA, mässing, Örsjö Industri AB, 1900-talets andra hälft.

Grön plåtskärm. Höjd ca. 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 193