MATGRUPP, 7 delar, 1900-talets andra hälft.

215200. MATGRUPP, 7 delar, 1900-talets andra hälft.

4 stolar samt runt bord. Diameter bord 115 cm. 2 x iläggsskiva som bygger 55 cm st.

Bruksslitage, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 935