WAKIZASHI, Japan, mei, Izumi Kami Rai Kinmichi, shinto / shinshinto.

2150542. WAKIZASHI, Japan, mei, Izumi Kami Rai Kinmichi, shinto / shinshinto.

Fullängd; nagasa och nakago, 71,5 cm.

Slitage, hack, uppsprickning, montage med skador, saknar delar.

Tema

Vårens vapenauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Vårens vapenauktion

Antal besök: 1 177