SOLSPEGEL.

SOLSPEGEL.
2140590. SOLSPEGEL.

Diameter, ca 24 cm.

Skador på förgyllning.

Tema

Sterbhuset efter Göte Åborn, Berga

Gör en kostnadsfri värdering!
2140590. SOLSPEGEL.

Diameter, ca 24 cm.

Skador på förgyllning.

Tema

Antal besök: 948