TAKLAMPA, "Verona", Sven Middelboe, Fog & Mörup, Danmark, 1960-tal.

213970. TAKLAMPA, "Verona", Sven Middelboe, Fog & Mörup, Danmark, 1960-tal.

Mässing. Höjd ca 35, diameter ca 50 cm exkl. sladd.

Normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Normalt bruksslitage.

Antal besök: 2 431