BORDSLYSTRAR, 2 st, mässing och marmor, Gustaviansk stil, 1900-tal.

213729. BORDSLYSTRAR, 2 st, mässing och marmor, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd 31 - 34 cm.

Bruksslitage, tre prismor saknas på den ena bordslysterns övre del.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 - 34 cm.

Antal besök: 573