FRISÖRSTOL, "Nike", Eskilstuna. 1960/70-tal.

213443. FRISÖRSTOL, "Nike", Eskilstuna. 1960/70-tal.

Klädd i vitt konstskinn, fot i metall. Höj och sänkbar.

Bruksslitage, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 258