ELPIANO, Technics, model PCM Digital PX44, 19/2000-tal.

2129334. ELPIANO, Technics, model PCM Digital PX44, 19/2000-tal.

Längd 136 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 136 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 826