ARMBANDSUR, stål, Relide Spaceville. 1900-talet andra hälft.

2127457. ARMBANDSUR, stål, Relide Spaceville. 1900-talet andra hälft.

Manuell. Datum. Cal. 96-4. 34 x 41 mm. Vikt 39 gram.

Bruksslitage. Mindre fläckar på urtavlan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 751