SOFFA, Gustaviansk. 17/1800-tal.

212713. SOFFA, Gustaviansk. 17/1800-tal.

Genombruten sarg med skuren dekor, fast stoppad sits, lösa plymåer med senare klädsel.

Längd 219, sitthöjd 42, djup 62, höjd 81 cm.

Slitage, märken, lagningar, förstärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 763