SOFFBORD, Ferdinand Lundqvist, 1900-tal.

212592. SOFFBORD, Ferdinand Lundqvist, 1900-tal.

Svängda kanter på bordsskivan, mahogny med mässingsklädda benavslut.

Mått 120 x 85, höjd 59 cm.

Bruksslitage, ena benet med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 120 x 85, höjd 59 cm.

Antal besök: 2 793