SKINNROCK, Albackens, Malung. 1900-tal.

212326. SKINNROCK, Albackens, Malung. 1900-tal.

Svart skinn med pälskrage. Strl 50.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 9 792