Stadsauktion Sundsvall
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, Wollmark, "Capella", Carl Malmsten, signerad CM. 170 x 240 cm.
212227. MATTA, Wollmark, "Capella", Carl Malmsten, signerad CM. 170 x 240 cm.
Hårgarn, blått mönster.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Hårgarn, blått mönster.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
5 227