SOFFBORD, "Ovalen", Carl Malmsten, Åfors Möbelfabrik. 1900-talets sista kvartal.

212203. SOFFBORD, "Ovalen", Carl Malmsten, Åfors Möbelfabrik. 1900-talets sista kvartal.

Björk. Brännmärkt. Längd 120 cm, bredd 86 cm, höjd 61 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor. Märken.

Antal besök: 924