TAKFOTOGENLAMPA, jugend, Böhlmarks 1800-tal.

212008. TAKFOTOGENLAMPA, jugend, Böhlmarks 1800-tal.

Stomme av mässing. Skärm i glas. Sex ljusarmar. Höj och sänkbar. Höjd 110 cm.

Slitage. Anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Anlupet.

Antal besök: 1 204