MARTIN POSER. Motiv från Marstrand, olja på dukl, sign.

211959. MARTIN POSER. Motiv från Marstrand, olja på dukl, sign.

38x41 cm.

Martin Poser (1909–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

38x41 cm.

Martin Poser (1909–1999)

Antal besök: 1 094