Stadsauktion Sundsvall
Silver & Metall
Silver
LJUSSTAKAR, 2 st, silver. Eric Löfman, signerade. MGAB. 1973.
211865. LJUSSTAKAR, 2 st, silver. Eric Löfman, signerade. MGAB. 1973.
Höjd 16,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 16,5 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 073