SKÅL, silver, GAB, Ainar Axelsson, 1957.

211687. SKÅL, silver, GAB, Ainar Axelsson, 1957.

Längd 15, bredd 8, höjd 4 cm. Vikt 87 gram.

Lätt bruksslitage. Putsrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage. Putsrepor.

Antal besök: 2 153