SALONGSBORD, nyrenässans. Sekelskiftet 18/1900-tal.

211516. SALONGSBORD, nyrenässans. Sekelskiftet 18/1900-tal.

8-kantig form. Svarvade kannelerade ben. Bredd 85, höjd 76 cm.

Slitage, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fanerskador.

Antal besök: 699