STOLAR, 5 st, senempire. F. Rambach Tyskland. 1800-tal.

211429. STOLAR, 5 st, senempire. F. Rambach Tyskland. 1800-tal.

Svängda formar, skuren dekor, rygg med tvärslå. Senare klädsel. Märkta F.Rambach under sitsen.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 1 196