PABLO PICASSO. Utan titel.

PABLO PICASSO. Utan titel.
2113117. PABLO PICASSO. Utan titel.

Litografi
Det var en del av albumet ”Carnet de Dessins de Picasso”, Éditions ”Cahiers d'Art”, Paris, 1948
41x30,5 cm.

Foxing och smärre skador på vänster marginal.

Nej, betalas av säljaren

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
41x30,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 456