FLINTLÅS, 1700-tal.

FLINTLÅS, 1700-tal.
2112731. FLINTLÅS, 1700-tal.

Längd 18 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fungerande mekanism.

Gör en kostnadsfri värdering!
2112731. FLINTLÅS, 1700-tal.

Längd 18 cm.

Antal besök: 858